Elektronické zabezpečovací systémy Brno - Elektrorealizace

ELEKTRO REALIZACE BRNO
ELEKTRO REALIZACE BRNO
Přejít na obsah

Elektronické zabezpečovací systémy Brno

Služby
EZS klávesnice 1
EZS klávesnice 2
Montážní partner Jablotron
ALARMY

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY Brno
ZABEZPEČENÍ BYTŮ, DOMŮ, GARÁŽÍ, CHAT ...
JABLOTRON l PARADOX

INFORMACE, PORADENSTVÍ A DOTAZY  ...  VOLEJTE  ...  603448046 , 541228770
Klávesnice JablotronOvládání Jablotron            
Využijte bezplatné konzultace a kalkulace.
Jsme certifikováni pro montáže ELEKTRONICKÝCH ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ JABLOTRON v Brně a okolí.
Pokud nás oslovíte, přijedeme k Vám vysvětlíme výhody jednotlivých systémů. Zjistíme Vaše požadavky na zabezpečení, navrhneme Vám nejvýhodnější řešení. Bezplatně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

                          
Elektronické zabezpečovací systémy - EZS
zajištují ochranu života, osob a majetku. Používají se k zastřežení objektů všech velikostí. Lze zajistit jak byt, chatu nebo rodinný domek tak velkou výrobní halu. Nabízíme jak drátové elektronické zabezpečovací systémy tak i bezdrátové, které jsou osazeny GSM komunikátorem. Do střežených prostor můžeme nainstalovat detektory pohybu PIR, kombinované detektory PIR s mikrovlnou, detektory tříštění skla, náklonu a vibrací u předmětů, detektory zaplavení a mnoho dalších. Použití a umístění konkrétního detektoru je doporučeno a zvoleno při prohlídce střežených prostor. Dodáváme pouze certifikované elektronické zabezpečovací systémy, které jsou spolehlivé a nevyvolávají falešné poplachy.

Před instalací elektronického zabezpečovacího systému - EZS je vždy nutností dokonalé seznámení s prostory a lokální situací zabezpečovaného místa. Jen tak je možné navrhnout spolehlivý elektronický zabezpečovací systém.
V objektu je vždy instalována a naprogramována zálohovaná ústředna - centrála elektronického zabezpečovacího systému EZS, která zajišťuje vyhlášení poplachu v případě oznámení vzniklé situace bezpečnostním čidlem. Poplach může být signalizován na akustických sirénách a nahlášen prostřednicvím telekomunikačních technologií přímo vlastníkovy objektu na mobilní telefon, případně provede ohlášení bezpečnostní službě.

Elektronická zabezpečovací ústředna se ovládá klávesnicí, bezdrátovým ovladačem, případně přímo z mobilního telefonu. Zabezpečovacích ohlašovacích čidel je mnoho druhů a mají různé použití. Lze je použít jak na zajištění vstupů a přístupových cest tak dokáží nahlásit vznik požáru, únik vody. Pokročilejší zabezpečovací systémy umí i automatizovat domácnost například ovládáním garážových vrat, regulací topení nebo zavlažováním. Vše jde ovládat pomocí mobilního telefonu a EZS.

Elektronické zabezpečovací systémy - EZS :
JABLOTRON, PARADOX
GPS
ČERDO spol. s r.o.
Tel: 603448046, 541228770
Obálka
cerdo@elektro-realizace.cz
Elektro realizace - Brno
Návrat na obsah