Požární signalizace - Elektrorealizace

ELEKTRO REALIZACE BRNO
ELEKTRO REALIZACE BRNO
Přejít na obsah

Požární signalizace

Služby
Požární detektor
Delektor kouře
ELEKTRONICKÁ POŽÁRNÍ SIGNALIZACE - EPS


Elektronická požární signalizace - EPS se využívá k požární ochraně objektů. Požární signalizace dokáže včas rozpoznat vznik požáru a vyhlásit poplach.
Centrem elektronické požární signalizace je řídící ústředna, na kterou jsou napojeny všechny detektory požáru a hlásiče. Výstupem signalizace akusticko optický hlásič nebo pult centrální ochrany PCO. Detektory umí rozpoznat začínající požár podle různých fyzikálních vlastností.
Vznikající požár je možné identifikovat optickou, ionizační a tepelnou metodou.
Včasná detekce a okamžitá reakce na poplachový signál dokáže zachránit lidské životy a minimalizovat škody na majetku. Elektronickou požární signalizaci EPS je možné propojit s elektronickým zabezpečovacím  a kamerovým systémem. Jedna centrální ústředna ovládá všechny instalované systémy. Vyhlašuje alarmy, informuje Vás o vzniklé situaci prostřednictvím mobilního telefonu nebo internetu. Vše můžete vzdáleně konfigurovat nebo provádět dohled kamerovým systémem.

Instalujeme požární signalizaci od mnoha výrobců. Vždy je třeba se seznámit s lokálními podmínkami a na základě vyhodnocení zvolit vhodný systém.

ZETTLER, LABOR STRAUSS, BOSCH, LITES, ESSER, ALARMCOM, ELTEK

 
GPS
ČERDO spol. s r.o.
Tel: 603448046, 541228770
Obálka
cerdo@elektro-realizace.cz
Elektro realizace - Brno
Návrat na obsah