O nás - Elektrorealizace

ELEKTRO REALIZACE BRNO
ELEKTRO REALIZACE BRNO
Přejít na obsah

O nás

PROFIL SPOLEČNOSTI
ČERDO spol. s r.o.

Společnost ČERDO spol. s r.o. byla založena v roce 1997 v Brně se zaměřením na služby v oblasti elektroinstalací a výpočetní techniky. Společnost vznikla spojením fyzických osob, které již dříve podnikali jako OSVČ a mají dostatečné zkušenosti v tomto oboru.
Zpočátku se společnost soustředila pouze na elektro instalace. Později jsme reagovali na požadavky zákazníků a rozšířili činnosti společnosti o další služby.
V dnešní době si firma našla své místo na trhu a získala dobrou pověst kvalitně odváděnou prací a poradenskými službami v uvedených oblastech svého působení.
Zajišťujeme kompletní dodávku jak prací, tak technologií. Instalujme kvalitní tuzemské i zahraniční materiály s vysokou životností. Provádíme elektroinstalace a montáže elektronických zabezpečovacích systémů - EZS, elektronickou požární signalizaci - EPS, dohledové kamerové systémy - CCTV, domácí telefony, přístupové a docházkové systémy, domovní automatizace.
Poradíme si s výpočetní technikou i počítačovou sítí. V oblasti silnoproudých instalací provádíme  vše od oprav až po rekonstrukce. Elektrotechnické instalace zajišťujeme jak pro velké zákazníky, tak i pro drobné odběratele a soukromé osoby.
Při poskytování našich služeb využíváme nejnovějších poznatků a technologií. Pracovníci naší společnosti jsou každoročně odborně proškolováni. Používané materiály a zařízení jsou vybaveny prohlášením o shodě a výrobkovými certifikáty. Naší snahou je poskytovat zákazníkům kompletní servis a ostatní doplňkové činností. Hlavním cílem společnosti ČERDO spol. s r.o. je spokojený zákazník.

Již více než 18 let poskytujeme našim zákazníkům kvalitní služby. Jsme malá elektromontážní firma s nízkými náklady, proto Vám můžeme nabídnout kvalitně odvedenou práci za zajímavou cenu. Specializujeme se především na koncového zákazníka. Vyzkoušejte nás a využijte našich bezplatných nezávazných nabídek. Součástí každé zakázky je platná zákuka, smlouva o dílo a předávací dokumentace. Detailní informace o našich elektroslužbách a orientační ceník naleznete v jednotlivých záložkách menu. Provádíme opravy a rekonstrukce silnoproudých, slaboproudých instalací a zařízení. Přijímáme i malé zakázky jako jsou drobné opravy. Naši kvalifikaci můžeme prokázat živnostenským oprávněním MONTÁŽ, OPRAVY, REVIZE A ZKOUŠKY ELEKTRICKÝCH ZAŘÍZENÍ a VÝROBA, INSTALACE, OPRAVY ELEKTRICKÝCH STROJŮ A PŘÍSTROJŮ, ELEKTRONICKÝCH A TELEKOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ.
Vlastníme také koncesní listinu POSKYTOVÁNÍ TECHNICKÝCH SLUŽEB K OCHRANĚ MAJETKU A  OSOB.
Na základě koncesní listiny provádíme montáže zabezpečovacích systémů. Abychom Vám mohli  nabízet nejnovější technologie každoročně se účastníme mnoha školení a certifikací. Montáže provádějí pouze zkušení a kvalifikovaní zaměstnanci ČERDO spol. s r.o. Realizujeme zakázky všech rozsahů od drobných oprav po rekonstrukce bytů a RD až po větší realizace.
GPS
ČERDO spol. s r.o.
Tel: 603448046, 541228770
Obálka
cerdo@elektro-realizace.cz
Elektro realizace - Brno
Návrat na obsah