Kamerové systémy - Elektrorealizace

Elektro realizace - Brno
Elektro realizace - Brno
Přejít na obsah

Kamerové systémy

Služby
KAMEROVÉ SYSTÉMY


Nabízíme instalace kamerových systémů pro malé i rozsáhlé objekty

Navrhneme pro Vás cenově zajímavé řešení s ohledem na kvalitu snímaného obrazu.
Instalujeme kamerové systémy různých výrobců, od nejlevnějších po technologickou špičku.Všechny naše systémy lze připojit do internetu a povolit zabezpečený vzdálený dohled z počítačů a mobilních aplikací.    

INFORMACE, PORADENSTVÍ A DOTAZY  ...  VOLEJTE  ...   tel.: 603448046 , 541228770

Jsme certifikováni pro montáže mnoha analogových a digitálních IP kamerových systémů.
Pokud nás oslovíte, přijedeme k Vám, prohlédneme si snímanou scénu. Na základě světelnosti, požadavku na detail, šířky a vzdálenosti snímané scény zvolíme správnou IP kameru s vhodným rozlišením a objektivem. Vypočítáme potřebné datové úložiště a navrhneme kabelové trasy. Vysvětlíme vám výhody jednotlivých systémů, funkcí a použití různých druhů kamer. Zjistíme Vaše požadavky na kamerový systém, navrhneme Vám nejvýhodnější řešení a bezplatně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Provedeme kamerovou zkoušku, případně Vám pomůžeme s registrací kamerového systému na Úřad pro ochranu osobních údajů.Kamerový systém
se skládá z kamer, přenosové trasy, záznamového zařízení a dohledového centra. Použiti kamerových systému se řídí platnou legislativou a lze je propojit s elektronickým zabezpečovacím zařízením. Po narušení sledovaného prostoru detekce pohybu spustí alarm EZS a zaznamená důkazní materiál. Kamerový systém si najde uplatnění jak ve firemní sféře, tak v rodinných domech a bytech. Pomocí připojení k internetu či mobilního telefonu se dokážete připojit vzdáleně k systému a můžete sledovat živý záznam nebo již uložené záznamy.
ČERDO spol. s r.o.
Tel: 603448046, 541228770
cerdo@elektro-realizace.cz
Elektro realizace - Brno
Návrat na obsah